Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ industrial nbr foam sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
De hitteisolatie buigt 1200mm NBR Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Uitgedreven Hittebestendige Gesloten Cel 40mm Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
20mm Aluminiumfolie van het Thermische Isolatie de Vuurvaste Rubberblad
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Dikte: | 20mm |
B1 Brand - het Rubber van het de Isolatiebroodje NBR van het vertragers100kg/m3 Schuim
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | De folie van NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Hoge zwarte 30mm - Nitril van het dichtheids het Vuurvaste Rubberblad NBR
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 30mm |
De zwarte Schokabsorptie maakt 30m NBR de Goedhartigheid Rubberblad waterdicht van pvc
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
|---|---|
| Dikte: | 8m ~30m/aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
NBR/pvc Nitrlie 1200mm Vuurvast Rubberblad voor Luchtvoorwaarde
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| breedte: | ≤1200mm |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
B1 Vlam - Rubber het Bladbroodje van de het Schuim Thermische Isolatie van het vertragersnitril
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
40mm het Schuimraad van de Diktenbr Rubberspons Slip
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Gesloten Klasse 1 van het Celnitril Vuurvaste Rubber het Bladaluminiumfolie van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |

