Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ industrial nbr foam sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
16mm de Geluidsisolatieraad van de Gepaste kleur Akoestische brand-Blokkerende Gesloten Cel NBR
| Duidelijke Dichtheid: | 180Kg/M3 |
|---|---|
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
| Materiaal: | Nitril Rubber+nano |
45kg/M3 opgepoetst Hoog Thermisch Rubber het Schuimblad van de Kwaliteitsisolatie NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoog - dichtheids Dik Vlot NBR Nitril 1.2m Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
De zwarte Slijtageweerstand maakt 8m Zacht de thermische isolatie Rubberblad glad van pvc NBR
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
B1 Gesloten Cel 30mm Vuurvast de Isolatie Rubberblad van de Aardhitte
| Materiaal: | rubberschuim |
|---|---|
| breedte: | ≤1200 mm |
| Dikte: | 30mm |
Hoog - de Vertraging NBR 40mm van de kwaliteitsvlam Zwarte Rubberbladbroodjes
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Dikte: | 340mm |
| Kleur: | ZWART |
1.2M Hoge 30mm - Rubber de Isolatieblad van kwaliteits Waterdicht en Thermisch Nbr
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| lengte: | Aangepast |
Kleurrijk Hittebestendig Opgepoetst 3mm NBR Nitril Rubberblad
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Gesloten Waterdichte NBR Rubber Plastic de Isolatieraad van Celpvc
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoog - Rubbernbr de Geluidsisolatieraad van het kwaliteits Waterdichte Nitril
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
|---|---|
| Duidelijke Dichtheid: | 180Kg/M3 |
| Materiaal: | Nitril Rubber+nano |

