Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ industrial nbr foam sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
Hoog vierkant 30mm - het Rubberblad van de het Schuim Thermische Isolatie van dichtheids niet-Toxi NBR
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Kleurrijk Gesloten de Isolatieblad van het Cel Geluiddicht 30mm NBR Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
De achterisolatie van de het Bladhitte van het Aluminiumfolie100kg/m3 Schuimrubber
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| lengte: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
100kg/M3 hoog - Blad van het dichtheids het Vuurvaste Plastic Rubberschuim voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant |
| Dikte: | 340mm |
De gesloten Cel maakt 3mm Rubber het Schuimblad waterdicht van het Nitril Hittebestendig Silicone
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Multi Rubber de Isolatieblad van de Kleuren Vuurvast 1.2m NBR Eco Aard
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Verschillend Dikte Elastomeric NBR pvc 1.5m Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoog - het dichtheid Gesloten Blad van de het Schuimisolatie van Cel100kg/m3 Lichtgewichtpvc NBR Rubber
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
30mm Zwart NBR niet Toxi Rubber de Isolatieblad van de Schuimhitte
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 30mm |
Gesloten de Thermische Isolatieraad van het Cel Waterdichte NBR Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

