Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ industrial nbr foam sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
Hoog - dichtheid 45kg/M3 3mm Gesloten Rubber het Schuimblad van Cel Waterdicht Nbr
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Hoog - het dichtheid Opgepoetste Vuurvaste Blad van het Thermische Isolatienbr Rubberschuim
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
Gesloten van het het Schuimblad van Cel Elastomeric Eco Natuurlijke 30mm Rubber de Hitteisolatie
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Brand die 1.4m Schuim van pvc van de Hitteisolatie het Milieuvriendelijke NBR blokkeert
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Eco Natuurlijke 3mm Dikke 100kg/M3 maakt Rubber het Schuimblad vuurvast van Nbr
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dikte: | 340mm |
20mm Zwarte Vuurvaste Rubber het Bladaluminiumfolie van de Schuimisolatie
| Materiaal: | Rubber&Aluminumfolie |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
De verschillende Mat van het het Nitril Rubber Geluiddichte NBR Schuim van de Kleuren Lichtgewichtspons
| Toepassing: | Hotel, Villa, Flat, de Bureaubouw, het Ziekenhuis, School, Wandelgalerij, Sport |
|---|---|
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
| Materiaal: | Nitril Rubber+nano |
Kleurrijk 3mm Gesloten het Schuimblad van het Celnitril voor Bouwmaterialen
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 340mm of aangepast |
Gesloten Rubber de Isolatieblad van het Cel Vuurvast Flexibel 1m NBR Nitril
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
Zwarte Hoogte - de Celvlam van dichtheidscolsed - Rubber het Schuimblad van vertragersnbr
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dikte: | Klantgericht |

