Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ industrial nbr foam sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
3mm 8m Lengte 1200mm de Isolatieblad van het Breedte Onschadelijk Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoge 1m - blad van de de hitteisolatie van het dichtheidsb1 het Vuurvaste Rubberschuim
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| Lengte: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
100kg/M3 maak Hoogte vuurvast - het Blad van het dichtheidsschuimrubber voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | vierkant |
| Dikte: | 340mm |
Flexibel Gesloten van de het Schuimaard van Celpvc Nitril 1.4m Rubber Thermische Isolatiebroodje
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Isolatie van de techniek Waterdichte Hitte 30mm NBR-Nitril Rubberblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
lichtgewichtvlam - vertragersepdm Schuim 10mm Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Flexibele NBR Isolatie 30mm van de hitteisolatie Rubberschuimraad
| Materiaal: | rubberschuim |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Dikte: | 30mm |
De Geluidsisolatieblad van Nbr van het W90mm25db Nitril
| Materiaal: | nbr&nano |
|---|---|
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
| Duidelijke Dichtheid: | 180Kg/M3 |
Hoog - Schuim van de kwaliteits het Lichtgewichtspons 1m de Isolatieblad van het Breedtenitril
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
30mm Buis van de Nitril de Rubberisolatie
| Productnaam: | Rubber plastic pijp |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
| Grootte: | Aangepast |

