Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ industrial nbr foam sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
Hoge zwarte - dichtheid 3MM de Rubber In entrepot Aluminiumfolie van de Schuimisolatie Terugdraaien
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
B1 steek - vertrager Gesloten het Broodjes Thermische Isolatie van het Cel Flexibele 3mm Rubberschuim in brand
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| lengte: | Aangepast |
| breedte: | ≤1200 mm |
Hoog - de dichtheid maakt 30mm het Natuurlijke Rubberblad van de Nitril Thermische Isolatie waterdicht
| Materiaal: | Nitrilrubber/Schuim |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
van de het Schuimisolatie van 100kg/M3 NBR Rubberblad 40mm Dikte
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| breedte: | ≤1200mm |
| Dikte: | 40mm |
Gesloten van de het Schuimhitte van het Cel Elastomeric Nitril Rubber de Isolatieblad
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
De Thermische Isolatieblad van pvc van NBR Rubber voor Bouwmateriaal
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
NBR 45kg/M3 poetste 30mm de Isolatieraad op van het Dikte Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot of opgepoetst/Aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
Maak 1.2m Elastomeric NBR de Isolatieblad vuurvast van het Nitril Rubberschuim
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
Hoog - Blad van de het Nitril Rubber Thermische Isolatie van pvc NBR van de dichtheidsauto het Onschadelijke
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
20mm NBR Waterdichte de Isolatie Rubberblad Gesloten Cel van pvc
| Materiaal: | rubberschuim |
|---|---|
| breedte: | ≤1200 mm |
| Dikte: | 20mm |

