Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ industrial nbr foam sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
Verschillend Behoud 8cm van de Diktehitte NBR-Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Open Cel 1200Mm Elastomeric NBR-de Isolatie Vuurvast Rubberblad van pvc
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
1200mm Lengteklasse 0 het 40mm Rubberbroodje van de Schuim Thermische Isolatie
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| steekproef: | Vrij |
De gesloten Cel 80kg/M3 maakt het Vuurvaste Rubberblad van de Schuimisolatie waterdicht
| Materiaal: | Rubber |
|---|---|
| Lengte: | aangepast |
| Dikte: | 340mm of aangepast |
Zwart 30mm NBR Vlot Rubberisolatiebroodje voor de Bouw
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Het zwarte 1200mm 40mm Eco Vriendschappelijke NBR Blad van de Nitril Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
De rug plakte 0.5mm het Rubber Vuurvaste Broodje van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Milieubeveiligingsniveau: | Internationale E1 |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
Hoge 40mm - Raad van de het Schuimisolatie van het dichtheids de Natuurlijke Nitril Rubber
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Klantgericht |
| Dikte: | 340mm |
3mm Dikte paste Flexibel Rubber de Isolatieblad aan van NBR
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Dikte: | 340mm |
Kleurrijke Rubber Hoge het Schuimbuis van Nbr - Naadloze dichtheid 15mm
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |

