Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ industrial nbr foam sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
1m Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
De zachte Techniek Thermische Isolatie 45kg/M3 maakt Rubberblad vuurvast
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot |
| Dikte: | Aangepast |
B1 Vlam - van het de Aardnitril van vertragerseco Rubber de Isolatieblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 40 mm |
Kleurrijke Flexibele 30mm Beschermende NBR-de Isolatiebuis van Nitril Rubberwsterproof
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
B1 maak 40mm Rubberisolatieblad vuurvast
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vlam - vertrager: | B1 |
| Dikte: | 340mm of aangepast |
NBR-Buis van de Nitril de Rubberisolatie voor Verwarmer van het Lucht de Zonnewater
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
Hoog - dichtheid Gesteunde Aluminiumfolie 100kg/M ³ Vuurvast Rubber Thermische Isolatieblad
| Materiaal: | NBR-rubber&Aluminumfolie |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot |
| Dikte: | Aangepast |
30mm Hoge - dichtheidsvlam - vertrager 1200mm het Rubberblad van de Schuimisolatie
| Materiaal: | rubberschuim |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| dikte: | 30mm |
Hoog - kwaliteitsklasse 1 maakt Natuurlijk Nbr/Pvc 9mm Thermische waterdicht Isolatiepijp
| Kleur: | ZWART |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
Gegalvaniseerde Rang van de de Isolatiepijp B1 van PPR 60kg/M3 NBR de Rubber
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |

