Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ industrial nbr foam sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
Zacht pvc-Schuim 100kg M3 1200 Mm Isolatie en het Koude Rubberblad van de Weerstandsplak NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
B1 Brand - het vertrager Gesloten Rubberblad van de Cel Flexibele Thermische Isolatie NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| lengte: | Aangepast |
| Breedte: | ≤1200 mm |
Hoog - kwaliteits Thermische Isolatie 1.4m het Vuurvaste Rubberblad van NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
Van het de Celantivriesmiddel van NBR Zwart Gesloten Rubber Waterdicht het Schuimblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Elastomeric Zelfklevend Rubber het Schuimblad van de Hitteisolatie NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| Breedte: | ≤1200 mm |
Het Bladb1 Vlam van het aluminiumfolie100kg/m3 Rubberschuim - vertrager
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | Rubber&Aluminumfolie |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
3mm 1200mm Blad van het Nitril het Rubberschuim voor Bouwmaterialen
| Mterial: | nitrilrubber |
|---|---|
| breedte: | ≤1200 mm |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Zwarte Thermische Hoge Isolatie Koude Weerstand 45kg/M3 - Blad van het dichtheids het Rubberschuim
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Rubber&Foam |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Rubber de Isolatieblad van olie Bestand Waterdicht Flexibel 1.2m pvc NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

