Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ heat insulation nbr pvc foam ] bij elkaar passen 143 producten.
Hoog - de dichtheid NBR Rubber 30mm 45kg/M3 maakt Thermische Isolatieraad waterdicht
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot of opgepoetst/Aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
Gesloten Waterdichte NBR Rubber Plastic de Isolatieraad van Celpvc
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Kleurrijk 3mm Gesloten het Schuimblad van het Celnitril voor Bouwmaterialen
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 340mm of aangepast |
Gesteunde Aluminiumfolie Elastische Klasse B1 3mm Rubberisolatiebroodje
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| breedte: | ≤1200 mm |
Gesloten Klasse 1 van het Celnitril Vuurvaste Rubber het Bladaluminiumfolie van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
40mm NBR Rubberisolatieblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Zwarte Brand - vertrager 30mm Rubberisolatiebroodje voor de Bouw
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
De zachte Techniek Thermische Isolatie 45kg/M3 maakt Rubberblad vuurvast
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot |
| Dikte: | Aangepast |
Materiaal van de Slef het Zelfklevende Waterdichte brand-Blokkerend 100kg/M3 Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Dikte: | 340mm |
1.2M Hoge 30mm - Rubber de Isolatieblad van kwaliteits Waterdicht en Thermisch Nbr
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| lengte: | Aangepast |

