Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ heat insulation nbr pvc foam ] bij elkaar passen 143 producten.
B1 Vlam - van het de Aardnitril van vertragerseco Rubber de Isolatieblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 40 mm |
1m Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
Kleurrijke Flexibele 30mm Beschermende NBR-de Isolatiebuis van Nitril Rubberwsterproof
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
B1 de Gesloten van het de Airconditionernitril van het Celschuim Buis van de het Schuimisolatie Rubber
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
Elastomeric de Buisb1 Brandbaarheid van de Nitril Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| OEM: | Keur goed |
Hoog - dichtheids de Zwarte 60kg/M3 OEM Buis van de Nitril Rubberisolatie voor Airconditioner
| Materiaal: | NBR/PVC |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| OEM: | Keur goed |
30mm Kleurrijk Antislip Vuurvast Rubber Thermische Isolatiebroodje
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Dikte: | 30mm |
20mm Aluminiumfolie van het Thermische Isolatie de Vuurvaste Rubberblad
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Dikte: | 20mm |
Hoog - de Vertraging NBR 40mm van de kwaliteitsvlam Zwarte Rubberbladbroodjes
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Dikte: | 340mm |
| Kleur: | ZWART |
30mm Vlam - Blad van Pvc van vertragersnbr het Vuurvaste Rubber
| Materiaal: | rubberschuim |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Dikte: | 30mm |

