Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ heat insulation nbr pvc foam ] bij elkaar passen 143 producten.
De rug plakte 0.5mm het Rubber Vuurvaste Broodje van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Milieubeveiligingsniveau: | Internationale E1 |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
Gesloten Rubber de Isolatieblad van het Cel Vuurvast Flexibel 1m NBR Nitril
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
Hoog - kwaliteits Thermische Isolatie 1.4m het Vuurvaste Rubberblad van NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
Class1 1200mm Thermisch Rubber Waterdicht Isolatiebroodje
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Steekproef: | vrij |
Multi Rubber de Isolatieblad van de Kleuren Vuurvast 1.2m NBR Eco Aard
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Aluminiumfolie Terug In entrepot 0.5mm het Vuurvaste Rubberbroodje van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Milieubeveiligingsniveau: | Internationale E1 |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
Hoog - Schuim van de kwaliteits het Lichtgewichtspons 1m de Isolatieblad van het Breedtenitril
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
B1 Brand - Hoge vertragersaluminiumfolie - het dichtheid Gesloten Broodje van de Cel Rubberisolatie
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | De folie van NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Zwart 30mm NBR Vlot Rubberisolatiebroodje voor de Bouw
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

