Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ heat insulation nbr pvc foam ] bij elkaar passen 143 producten.
1200mm Nitrilnbr Rubberblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Maak 1.2m Elastomeric NBR de Isolatieblad vuurvast van het Nitril Rubberschuim
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
Hoog - dichtheids Dik Vlot NBR Nitril 1.2m Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
1.5m Rubberisolatiebroodje
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
20mm Zwarte Vuurvaste Rubber het Bladaluminiumfolie van de Schuimisolatie
| Materiaal: | Rubber&Aluminumfolie |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
100kg/M3 maak Hoogte vuurvast - het Blad van het dichtheidsschuimrubber voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | vierkant |
| Dikte: | 340mm |
Kleurrijk Hittebestendig Opgepoetst 3mm NBR Nitril Rubberblad
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
1200mm Lengteklasse 0 het 40mm Rubberbroodje van de Schuim Thermische Isolatie
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| steekproef: | Vrij |
Van het de Celantivriesmiddel van NBR Zwart Gesloten Rubber Waterdicht het Schuimblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Hoge zwarte 30mm - Nitril van het dichtheids het Vuurvaste Rubberblad NBR
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 30mm |

