Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ heat insulation nbr pvc foam ] bij elkaar passen 143 producten.
Hoog - van het de Sponsschuim van het dichtheidsneopreen Broodje van het het Nitril het Rubberblad van pvc NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
1200mm Breedte 40mm Milieunbr het Schuimblad van Dikte niet-Toxi
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Rubber de Isolatieblad van olie Bestand Waterdicht Flexibel 1.2m pvc NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Het Geluiddichte 40mm NBR Rubberblad van Envirormently Thermische Isolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoog - dichtheids Waterdichte maakt Hittebestendig 1.5m NBR Bladen glad
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
40mm het Schuimraad van de Diktenbr Rubberspons Slip
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Hoog - de dichtheid maakt 40mm NBR Rubberisolatiebroodje voor Koelingssysteem vuurvast
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
lichtgewichtvlam - vertragersepdm Schuim 10mm Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Zwart Colsed-Rubber het Schuimbroodje van de Cel Zelfklevend 40mm Natuurlijk Isolatie
| Steekproef: | Vrij |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Lichtgewicht Flexibele Thermische Isolatie 1.2mm Rubber de Isolatiebroodje van NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

