Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ heat insulation nbr pvc foam ] bij elkaar passen 143 producten.
De Thermische Isolatieblad van pvc van NBR Rubber voor Bouwmateriaal
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Zacht Schuim 40mm Niet-toxisch Rubber de Isolatiebroodje van pvc NBR voor Luchtleiding
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Zwarte Hoogte - de Celvlam van dichtheidscolsed - Rubber het Schuimblad van vertragersnbr
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dikte: | Klantgericht |
30mm Zwart NBR niet Toxi Rubber de Isolatieblad van de Schuimhitte
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 30mm |
B1 Brand - het Rubber van het de Isolatiebroodje NBR van het vertragers100kg/m3 Schuim
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | De folie van NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Gesloten van het het Schuimblad van Cel Elastomeric Eco Natuurlijke 30mm Rubber de Hitteisolatie
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoog vierkant 30mm - het Rubberblad van de het Schuim Thermische Isolatie van dichtheids niet-Toxi NBR
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Kleurrijk Gesloten de Isolatieblad van het Cel Geluiddicht 30mm NBR Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
Hoge 1m - blad van de de hitteisolatie van het dichtheidsb1 het Vuurvaste Rubberschuim
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| Lengte: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
NBR 45kg/M3 poetste 30mm de Isolatieraad op van het Dikte Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot of opgepoetst/Aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |

