Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ heat insulation nbr pvc foam ] bij elkaar passen 143 producten.
de 40mm Gesloten Raad van de het Schuimisolatie van Cel Waterdichte Schokbestendige Nbr Rubber
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot of opgepoetst/Aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
Kleurrijke Rubber Hoge het Schuimbuis van Nbr - Naadloze dichtheid 15mm
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
Hoog - het dichtheid Gesloten Blad van de het Schuimisolatie van Cel100kg/m3 Lichtgewichtpvc NBR Rubber
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
van de het Schuimisolatie van 100kg/M3 NBR Rubberblad 40mm Dikte
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| breedte: | ≤1200mm |
| Dikte: | 40mm |
Gesloten van de het Schuimhitte van het Cel Elastomeric Nitril Rubber de Isolatieblad
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Zwart maak 40mm NBR van het de Sponsschuim van pvc Rubber de Thermische Isolatieraad waterdicht
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Flexibel Gesloten van de het Schuimaard van Celpvc Nitril 1.4m Rubber Thermische Isolatiebroodje
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
De achterisolatie van de het Bladhitte van het Aluminiumfolie100kg/m3 Schuimrubber
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| lengte: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
45kg/M3 opgepoetst Hoog Thermisch Rubber het Schuimblad van de Kwaliteitsisolatie NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
1.5m Zwarte Zelfklevende Hoogte - de Thermische Isolatiebroodje van het kwaliteits Vuurvast NBR Rubberschuim
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |

