Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ heat insulation nbr pvc foam ] bij elkaar passen 143 producten.
1.5m Zwarte Zelfklevende Hoogte - de Thermische Isolatiebroodje van het kwaliteits Vuurvast NBR Rubberschuim
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Open Cel 1200Mm Elastomeric NBR-de Isolatie Vuurvast Rubberblad van pvc
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
De zwarte Schokabsorptie maakt 30m NBR de Goedhartigheid Rubberblad waterdicht van pvc
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
|---|---|
| Dikte: | 8m ~30m/aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
20mm Kleurrijke NBR Rubber Vuurvaste de Broodjesklasse B1 van het Schuimblad
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Dikte: | 340mm |
| Kleur: | ZWART |
NBR 30mm Raad van het de Sponsschuim van de Dikte de Antislip Thermische Isolatie Rubber
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot of opgepoetst/Aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
9mm Dik 60kg/M3 de Pijpnbr Rubber van het Isolatie Rubberschuim
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
30mm Buis van de Nitril de Rubberisolatie
| Productnaam: | Rubber plastic pijp |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
| Grootte: | Aangepast |
Hoog - Buis van de het Nitril Rubberisolatie van dichtheids Elastomeric 30mm Eco Vriendschappelijke NBR pvc
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
Hoog - kwaliteitsklasse 1 maakt Natuurlijk Nbr/Pvc 9mm Thermische waterdicht Isolatiepijp
| Kleur: | ZWART |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
Hoog - dichtheid 45kg/M3 3mm Gesloten Rubber het Schuimblad van Cel Waterdicht Nbr
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |

