Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ heat insulation nbr pvc foam ] bij elkaar passen 143 producten.
Hoog - de dichtheid maakt 1m Rubber de Thermische Isolatiebroodje waterdicht van Breedte niet-Toxi
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
De Hoge - de Vlam van de het Schuimpijp B1 van de dichtheidsisolatie - vertrager van NBR
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
Hoge zwarte - dichtheid 3MM de Rubber In entrepot Aluminiumfolie van de Schuimisolatie Terugdraaien
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
B1 steek - vertrager Gesloten het Broodjes Thermische Isolatie van het Cel Flexibele 3mm Rubberschuim in brand
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| lengte: | Aangepast |
| breedte: | ≤1200 mm |
Het zwarte 1200mm 40mm Eco Vriendschappelijke NBR Blad van de Nitril Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Hoge 40mm - Broodje van de kwaliteits het Vuurvaste Rubberisolatie voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
B1 Vlam - Rubber het Bladbroodje van de het Schuim Thermische Isolatie van het vertragersnitril
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
40MM Vlam - Rubber de Isolatieraad van het vertragersnitril voor Buliding
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
B1 maak 40mm Rubberisolatieblad vuurvast
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vlam - vertrager: | B1 |
| Dikte: | 340mm of aangepast |
De Buisb1 Vlam van de aluminiumfolie Thermische Isolatie - vertrager
| Materiaal: | NBR/PVC |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Oem: | Keur goed |

