Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ nbr nitrile rubber sheet ] bij elkaar passen 82 producten.
Schuimrubber 3MM van de klassenb1 Gesloten Cel Rubber de Isolatiebroodje van de Schuimhitte
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
Aluminiumfolie Terug In entrepot 0.5mm het Vuurvaste Rubberbroodje van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Milieubeveiligingsniveau: | Internationale E1 |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
De rug plakte 0.5mm het Rubber Vuurvaste Broodje van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Milieubeveiligingsniveau: | Internationale E1 |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
20mm Zwarte Vuurvaste Rubber het Bladaluminiumfolie van de Schuimisolatie
| Materiaal: | Rubber&Aluminumfolie |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Zwarte Hoogte - de Celvlam van dichtheidscolsed - Rubber het Schuimblad van vertragersnbr
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dikte: | Klantgericht |
Gesloten van het het Schuimblad van Cel Elastomeric Eco Natuurlijke 30mm Rubber de Hitteisolatie
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Kleurrijke Rubber Hoge het Schuimbuis van Nbr - Naadloze dichtheid 15mm
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
Hoog - kwaliteitsklasse 1 maakt Natuurlijk Nbr/Pvc 9mm Thermische waterdicht Isolatiepijp
| Kleur: | ZWART |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
Gegalvaniseerde Rang van de de Isolatiepijp B1 van PPR 60kg/M3 NBR de Rubber
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
Kleurrijke van de het Schuimisolatie van 60kg/M3 Rubber de Buis Geweven Oppervlakte
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |

