Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ nbr nitrile rubber sheet ] bij elkaar passen 82 producten.
Gesteunde Aluminiumfolie Elastische Klasse B1 3mm Rubberisolatiebroodje
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| breedte: | ≤1200 mm |
1200mm Lengteklasse 0 het 40mm Rubberbroodje van de Schuim Thermische Isolatie
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| steekproef: | Vrij |
B1 Brand - het Rubber van het de Isolatiebroodje NBR van het vertragers100kg/m3 Schuim
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | De folie van NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Class1 1200mm Thermisch Rubber Waterdicht Isolatiebroodje
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Steekproef: | vrij |
B1 steek - vertrager Gesloten het Broodjes Thermische Isolatie van het Cel Flexibele 3mm Rubberschuim in brand
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| lengte: | Aangepast |
| breedte: | ≤1200 mm |
Hoog - dichtheids Waterdichte maakt Hittebestendig 1.5m NBR Bladen glad
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
B1 Brand - Hoge vertragersaluminiumfolie - het dichtheid Gesloten Broodje van de Cel Rubberisolatie
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | De folie van NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Brand die 1.4m Schuim van pvc van de Hitteisolatie het Milieuvriendelijke NBR blokkeert
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
1.5m Zwarte Zelfklevende Hoogte - de Thermische Isolatiebroodje van het kwaliteits Vuurvast NBR Rubberschuim
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Zwart Colsed-Rubber het Schuimbroodje van de Cel Zelfklevend 40mm Natuurlijk Isolatie
| Steekproef: | Vrij |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |

