Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ nbr nitrile rubber sheet ] bij elkaar passen 82 producten.
De Thermische Isolatieblad van pvc van NBR Rubber voor Bouwmateriaal
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Kleurrijk 3mm Gesloten het Schuimblad van het Celnitril voor Bouwmaterialen
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 340mm of aangepast |
3mm 1200mm Blad van het Nitril het Rubberschuim voor Bouwmaterialen
| Mterial: | nitrilrubber |
|---|---|
| breedte: | ≤1200 mm |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
1m Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
30mm Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
40MM Vlam - Rubber de Isolatieraad van het vertragersnitril voor Buliding
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Hoog - Rubbernbr de Geluidsisolatieraad van het kwaliteits Waterdichte Nitril
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
|---|---|
| Duidelijke Dichtheid: | 180Kg/M3 |
| Materiaal: | Nitril Rubber+nano |
Hoog - Isolatie van de dichtheidshitte 20mm het Correcte Blad van het Absorptienbr Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
De Geluidsisolatieblad van Nbr van het W90mm25db Nitril
| Materiaal: | nbr&nano |
|---|---|
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
| Duidelijke Dichtheid: | 180Kg/M3 |
Hoge 40mm - Raad van de het Schuimisolatie van het dichtheids de Natuurlijke Nitril Rubber
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Klantgericht |
| Dikte: | 340mm |

