Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ nbr nitrile rubber sheet ] bij elkaar passen 82 producten.
Kleurrijke Flexibele 30mm Beschermende NBR-de Isolatiebuis van Nitril Rubberwsterproof
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
Zacht pvc-Schuim 100kg M3 1200 Mm Isolatie en het Koude Rubberblad van de Weerstandsplak NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
1200mm Nitrilnbr Rubberblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoog - de dichtheid maakt 30mm het Natuurlijke Rubberblad van de Nitril Thermische Isolatie waterdicht
| Materiaal: | Nitrilrubber/Schuim |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
De hitteisolatie buigt 1200mm NBR Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
1200mm Klasse 1 Zacht Vuurvast de Isolatieblad van het Nitril Rubberschuim
| Materiaal: | Nitrilrubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| Dikte: | 340mm |
Verschillend Behoud 8cm van de Diktehitte NBR-Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
De zwarte Slijtageweerstand maakt 8m Zacht de thermische isolatie Rubberblad glad van pvc NBR
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |

