Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ nbr nitrile rubber sheet ] bij elkaar passen 82 producten.
Hoog - dichtheid 55kg/M3 6mm Buis van de Nitril de Rubberisolatie voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
30mm Buis van de Nitril de Rubberisolatie
| Productnaam: | Rubber plastic pijp |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
| Grootte: | Aangepast |
20mm de Hittebehoud van de Nitril Rubberisolatie in Buis voor Airconditioner
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
Rubber de Isolatieblad van olie Bestand Waterdicht Flexibel 1.2m pvc NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoog - het dichtheid Opgepoetste Vuurvaste Blad van het Thermische Isolatienbr Rubberschuim
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
De gesloten Cel maakt 3mm Rubber het Schuimblad waterdicht van het Nitril Hittebestendig Silicone
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Flexibel Gesloten van de het Schuimaard van Celpvc Nitril 1.4m Rubber Thermische Isolatiebroodje
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Gesloten Klasse 1 van het Celnitril Vuurvaste Rubber het Bladaluminiumfolie van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
Zwart maak 40mm NBR van het de Sponsschuim van pvc Rubber de Thermische Isolatieraad waterdicht
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

