Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ 100kg m3 nbr rubber sheet ] bij elkaar passen 93 producten.
Zwart 30mm NBR Vlot Rubberisolatiebroodje voor de Bouw
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Gesloten Klasse 1 van het Celnitril Vuurvaste Rubber het Bladaluminiumfolie van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
Zwarte Thermische Hoge Isolatie Koude Weerstand 45kg/M3 - Blad van het dichtheids het Rubberschuim
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Rubber&Foam |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
De gesloten Cel maakt 3mm Rubber het Schuimblad waterdicht van het Nitril Hittebestendig Silicone
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
30mm Zwart NBR niet Toxi Rubber de Isolatieblad van de Schuimhitte
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 30mm |
Hoog - de dichtheid maakt 1m Rubber de Thermische Isolatiebroodje waterdicht van Breedte niet-Toxi
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Gesteunde Aluminiumfolie Elastische Klasse B1 3mm Rubberisolatiebroodje
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| breedte: | ≤1200 mm |
Hoge zwarte - dichtheid 3MM de Rubber In entrepot Aluminiumfolie van de Schuimisolatie Terugdraaien
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
B1 steek - vertrager Gesloten het Broodjes Thermische Isolatie van het Cel Flexibele 3mm Rubberschuim in brand
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| lengte: | Aangepast |
| breedte: | ≤1200 mm |
Zwarte Brand - vertrager 30mm Rubberisolatiebroodje voor de Bouw
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

