Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ 100kg m3 nbr rubber sheet ] bij elkaar passen 93 producten.
Hoog - van het de Sponsschuim van het dichtheidsneopreen Broodje van het het Nitril het Rubberblad van pvc NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
lichtgewichtvlam - vertragersepdm Schuim 10mm Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Hoog - het dichtheid Gesloten Blad van de het Schuimisolatie van Cel100kg/m3 Lichtgewichtpvc NBR Rubber
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
B1 Brand - het Rubber van het de Isolatiebroodje NBR van het vertragers100kg/m3 Schuim
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | De folie van NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
1.5m Rubberisolatiebroodje
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
De gesloten Cel 80kg/M3 maakt het Vuurvaste Rubberblad van de Schuimisolatie waterdicht
| Materiaal: | Rubber |
|---|---|
| Lengte: | aangepast |
| Dikte: | 340mm of aangepast |
Gesloten Rubber de Isolatieblad van het Cel Vuurvast Flexibel 1m NBR Nitril
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
Open Cel 1200Mm Elastomeric NBR-de Isolatie Vuurvast Rubberblad van pvc
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Hoog - Isolatie van de dichtheidshitte 20mm het Correcte Blad van het Absorptienbr Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |

