Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ 100kg m3 nbr rubber sheet ] bij elkaar passen 93 producten.
NBR 30mm Raad van het de Sponsschuim van de Dikte de Antislip Thermische Isolatie Rubber
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot of opgepoetst/Aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
B1 Brand - Hoge vertragersaluminiumfolie - het dichtheid Gesloten Broodje van de Cel Rubberisolatie
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | De folie van NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Verschillend Behoud 8cm van de Diktehitte NBR-Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
1m Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
Schuimrubber 3MM van de klassenb1 Gesloten Cel Rubber de Isolatiebroodje van de Schuimhitte
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
3mm 1200mm Blad van het Nitril het Rubberschuim voor Bouwmaterialen
| Mterial: | nitrilrubber |
|---|---|
| breedte: | ≤1200 mm |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Flexibel Gesloten van de het Schuimaard van Celpvc Nitril 1.4m Rubber Thermische Isolatiebroodje
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Zwart maak 40mm NBR van het de Sponsschuim van pvc Rubber de Thermische Isolatieraad waterdicht
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
De hitteisolatie buigt 1200mm NBR Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Verschillend Dikte Elastomeric NBR pvc 1.5m Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

