Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ 100kg m3 nbr rubber sheet ] bij elkaar passen 93 producten.
Hitte & Koude Isolatie 3mm het Flexibele Vuurvaste Rubberblad van pvc NBR
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Hoge zwarte 30mm - Nitril van het dichtheids het Vuurvaste Rubberblad NBR
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 30mm |
Hoog - de dichtheid maakt 30mm het Natuurlijke Rubberblad van de Nitril Thermische Isolatie waterdicht
| Materiaal: | Nitrilrubber/Schuim |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
45kg/M3 opgepoetst Hoog Thermisch Rubber het Schuimblad van de Kwaliteitsisolatie NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Isolatie van de techniek Waterdichte Hitte 30mm NBR-Nitril Rubberblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
1.5m Zwarte Zelfklevende Hoogte - de Thermische Isolatiebroodje van het kwaliteits Vuurvast NBR Rubberschuim
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
De Thermische Isolatieblad van pvc van NBR Rubber voor Bouwmateriaal
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Gesloten Waterdichte NBR Rubber Plastic de Isolatieraad van Celpvc
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Zacht Schuim 40mm Niet-toxisch Rubber de Isolatiebroodje van pvc NBR voor Luchtleiding
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
40mm het Schuimraad van de Diktenbr Rubberspons Slip
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |

