Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
wxholly
zoekwoorden [ rubber insulation sheet ] bij elkaar passen 150 producten.
Aluminiumfolie Terug In entrepot 0.5mm het Vuurvaste Rubberbroodje van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Milieubeveiligingsniveau: | Internationale E1 |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
20mm NBR Waterdichte de Isolatie Rubberblad Gesloten Cel van pvc
| Materiaal: | rubberschuim |
|---|---|
| breedte: | ≤1200 mm |
| Dikte: | 20mm |
B1 Gesloten Cel 30mm Vuurvast de Isolatie Rubberblad van de Aardhitte
| Materiaal: | rubberschuim |
|---|---|
| breedte: | ≤1200 mm |
| Dikte: | 30mm |
Hoog - dichtheid Gesteunde Aluminiumfolie 100kg/M ³ Vuurvast Rubber Thermische Isolatieblad
| Materiaal: | NBR-rubber&Aluminumfolie |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot |
| Dikte: | Aangepast |
Kleurrijke Flexibele 30mm Beschermende NBR-de Isolatiebuis van Nitril Rubberwsterproof
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
Hoog - van het de Sponsschuim van het dichtheidsneopreen Broodje van het het Nitril het Rubberblad van pvc NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoog - kwaliteits Thermische Isolatie 1.4m het Vuurvaste Rubberblad van NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
B1 Brand - het vertrager Gesloten Rubberblad van de Cel Flexibele Thermische Isolatie NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| lengte: | Aangepast |
| Breedte: | ≤1200 mm |
De zwarte Slijtageweerstand maakt 8m Zacht de thermische isolatie Rubberblad glad van pvc NBR
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Isolatie van de techniek Waterdichte Hitte 30mm NBR-Nitril Rubberblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

