Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
wxholly
zoekwoorden [ rubber insulation sheet ] bij elkaar passen 150 producten.
Hoge 40mm - Broodje van de kwaliteits het Vuurvaste Rubberisolatie voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
30mm Buis van de Nitril de Rubberisolatie
| Productnaam: | Rubber plastic pijp |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
| Grootte: | Aangepast |
De Geluidsisolatieblad van Nbr van het W90mm25db Nitril
| Materiaal: | nbr&nano |
|---|---|
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
| Duidelijke Dichtheid: | 180Kg/M3 |
NBR-Buis van de Nitril de Rubberisolatie voor Verwarmer van het Lucht de Zonnewater
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
Gegalvaniseerde Rang van de de Isolatiepijp B1 van PPR 60kg/M3 NBR de Rubber
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
20mm de Hittebehoud van de Nitril Rubberisolatie in Buis voor Airconditioner
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
Zacht pvc-Schuim 100kg M3 1200 Mm Isolatie en het Koude Rubberblad van de Weerstandsplak NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
Kleurrijk Gesloten de Isolatieblad van het Cel Geluiddicht 30mm NBR Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
Hoog - het dichtheid Opgepoetste Vuurvaste Blad van het Thermische Isolatienbr Rubberschuim
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
Hoog - Isolatie van de dichtheidshitte 20mm het Correcte Blad van het Absorptienbr Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |

