Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
wxholly
zoekwoorden [ rubber insulation sheet ] bij elkaar passen 150 producten.
Hoog - dichtheid 45kg/M3 3mm Gesloten Rubber het Schuimblad van Cel Waterdicht Nbr
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Eco Natuurlijke 3mm Dikke 100kg/M3 maakt Rubber het Schuimblad vuurvast van Nbr
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dikte: | 340mm |
100kg/M3 hoog - Blad van het dichtheids het Vuurvaste Plastic Rubberschuim voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant |
| Dikte: | 340mm |
3mm 8m Lengte 1200mm de Isolatieblad van het Breedte Onschadelijk Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Elastomeric Zelfklevend Rubber het Schuimblad van de Hitteisolatie NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| Breedte: | ≤1200 mm |
De gesloten Cel 80kg/M3 maakt het Vuurvaste Rubberblad van de Schuimisolatie waterdicht
| Materiaal: | Rubber |
|---|---|
| Lengte: | aangepast |
| Dikte: | 340mm of aangepast |
Het Geluiddichte 40mm NBR Rubberblad van Envirormently Thermische Isolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoog vierkant 30mm - het Rubberblad van de het Schuim Thermische Isolatie van dichtheids niet-Toxi NBR
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Gesloten van de het Schuimhitte van het Cel Elastomeric Nitril Rubber de Isolatieblad
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
1200mm Nitrilnbr Rubberblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

