Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ nbr rubber insulation mat ] bij elkaar passen 137 producten.
Flexibel Gesloten van de het Schuimaard van Celpvc Nitril 1.4m Rubber Thermische Isolatiebroodje
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Zwart Colsed-Rubber het Schuimbroodje van de Cel Zelfklevend 40mm Natuurlijk Isolatie
| Steekproef: | Vrij |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
30mm Zwart NBR niet Toxi Rubber de Isolatieblad van de Schuimhitte
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 30mm |
De gesloten Cel maakt 3mm Rubber het Schuimblad waterdicht van het Nitril Hittebestendig Silicone
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Aluminiumfolie Terug In entrepot 0.5mm het Vuurvaste Rubberbroodje van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Milieubeveiligingsniveau: | Internationale E1 |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
Hoge zwarte - dichtheid 3MM de Rubber In entrepot Aluminiumfolie van de Schuimisolatie Terugdraaien
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Hoog - de dichtheid maakt 1m Rubber de Thermische Isolatiebroodje waterdicht van Breedte niet-Toxi
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
De verschillende Mat van het het Nitril Rubber Geluiddichte NBR Schuim van de Kleuren Lichtgewichtspons
| Toepassing: | Hotel, Villa, Flat, de Bureaubouw, het Ziekenhuis, School, Wandelgalerij, Sport |
|---|---|
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
| Materiaal: | Nitril Rubber+nano |
1200mm Breedte 40mm Milieunbr het Schuimblad van Dikte niet-Toxi
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

