Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ nbr rubber insulation mat ] bij elkaar passen 137 producten.
Gesloten Rubber de Isolatieblad van het Cel Vuurvast Flexibel 1m NBR Nitril
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
30mm Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Class1 1200mm Thermisch Rubber Waterdicht Isolatiebroodje
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Steekproef: | vrij |
Het zwarte 1200mm 40mm Eco Vriendschappelijke NBR Blad van de Nitril Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Gesteunde Aluminiumfolie Elastische Klasse B1 3mm Rubberisolatiebroodje
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| breedte: | ≤1200 mm |
Het Geluiddichte 40mm NBR Rubberblad van Envirormently Thermische Isolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
1.5m Rubberisolatiebroodje
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Hoog - dichtheid 45kg/M3 3mm Gesloten Rubber het Schuimblad van Cel Waterdicht Nbr
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
B1 maak 40mm Rubberisolatieblad vuurvast
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vlam - vertrager: | B1 |
| Dikte: | 340mm of aangepast |

