Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ nbr rubber insulation mat ] bij elkaar passen 137 producten.
B1 Vlam - van het de Aardnitril van vertragerseco Rubber de Isolatieblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 40 mm |
B1 Brand - Hoge vertragersaluminiumfolie - het dichtheid Gesloten Broodje van de Cel Rubberisolatie
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | De folie van NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Zwarte Brand - vertrager 30mm Rubberisolatiebroodje voor de Bouw
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoge 40mm - Broodje van de kwaliteits het Vuurvaste Rubberisolatie voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Materiaal van de Slef het Zelfklevende Waterdichte brand-Blokkerend 100kg/M3 Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Dikte: | 340mm |
van de het Schuimisolatie van 100kg/M3 NBR Rubberblad 40mm Dikte
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| breedte: | ≤1200mm |
| Dikte: | 40mm |
20mm NBR Waterdichte de Isolatie Rubberblad Gesloten Cel van pvc
| Materiaal: | rubberschuim |
|---|---|
| breedte: | ≤1200 mm |
| Dikte: | 20mm |
Hoog - de Vertraging NBR 40mm van de kwaliteitsvlam Zwarte Rubberbladbroodjes
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Dikte: | 340mm |
| Kleur: | ZWART |

