Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ rubber insulation sheet ] bij elkaar passen 150 producten.
30mm de 1200mm Waterdichte van de eco-Aard NBR Rubberraad Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Dikte: | 30mm |
B1 Brand - het Rubber van het de Isolatiebroodje NBR van het vertragers100kg/m3 Schuim
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | De folie van NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
De rug plakte 0.5mm het Rubber Vuurvaste Broodje van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Milieubeveiligingsniveau: | Internationale E1 |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
1200mm Lengteklasse 0 het 40mm Rubberbroodje van de Schuim Thermische Isolatie
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| steekproef: | Vrij |
40mm het Schuimraad van de Diktenbr Rubberspons Slip
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Hoog - Rubbernbr de Geluidsisolatieraad van het kwaliteits Waterdichte Nitril
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
|---|---|
| Duidelijke Dichtheid: | 180Kg/M3 |
| Materiaal: | Nitril Rubber+nano |
De verschillende Mat van het het Nitril Rubber Geluiddichte NBR Schuim van de Kleuren Lichtgewichtspons
| Toepassing: | Hotel, Villa, Flat, de Bureaubouw, het Ziekenhuis, School, Wandelgalerij, Sport |
|---|---|
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
| Materiaal: | Nitril Rubber+nano |
Hoog - Raad van de dichtheids de Binnen Nano Vuurvaste Geluidsisolatie
| Toepassing: | Hotel, Villa, Flat, de Bureaubouw, het Ziekenhuis, School, Wandelgalerij, Sport |
|---|---|
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
| Materiaal: | Nitril Rubber+nano |
lichtgewichtvlam - vertragersepdm Schuim 10mm Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
De Isolatie Rubberblad van pvc 45kg/M3 voor Flexibele Techniek
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot |
| Dikte: | Aangepast |

