Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ nbr sound insulation sheet ] bij elkaar passen 144 producten.
Gesloten de Thermische Isolatieraad van het Cel Waterdichte NBR Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hitte & Koude Isolatie 3mm het Flexibele Vuurvaste Rubberblad van pvc NBR
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Uitgedreven Hittebestendige Gesloten Cel 40mm Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
40MM Vlam - Rubber de Isolatieraad van het vertragersnitril voor Buliding
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
de 40mm Gesloten Raad van de het Schuimisolatie van Cel Waterdichte Schokbestendige Nbr Rubber
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot of opgepoetst/Aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
Schuimrubber 3MM van de klassenb1 Gesloten Cel Rubber de Isolatiebroodje van de Schuimhitte
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
100kg/M3 hoog - Blad van het dichtheids het Vuurvaste Plastic Rubberschuim voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant |
| Dikte: | 340mm |
100kg/M3 maak Hoogte vuurvast - het Blad van het dichtheidsschuimrubber voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | vierkant |
| Dikte: | 340mm |
30mm Vlam - Blad van Pvc van vertragersnbr het Vuurvaste Rubber
| Materiaal: | rubberschuim |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Dikte: | 30mm |
Hoog - de dichtheid maakt 30mm het Natuurlijke Rubberblad van de Nitril Thermische Isolatie waterdicht
| Materiaal: | Nitrilrubber/Schuim |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |

