Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ nbr sound insulation sheet ] bij elkaar passen 144 producten.
De Geluidsisolatieblad van Nbr van het W90mm25db Nitril
| Materiaal: | nbr&nano |
|---|---|
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
| Duidelijke Dichtheid: | 180Kg/M3 |
16mm de Geluidsisolatieraad van de Gepaste kleur Akoestische brand-Blokkerende Gesloten Cel NBR
| Duidelijke Dichtheid: | 180Kg/M3 |
|---|---|
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
| Materiaal: | Nitril Rubber+nano |
Hoog - Rubbernbr de Geluidsisolatieraad van het kwaliteits Waterdichte Nitril
| Gebiedsdichtheid: | 2.88Kg/M2 |
|---|---|
| Duidelijke Dichtheid: | 180Kg/M3 |
| Materiaal: | Nitril Rubber+nano |
40mm NBR Rubberisolatieblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
25Kg 16Mm waterdichte Rubbernbr-Geluidsisolatieraad voor Spoorweg en Bouwmaterialen
| breedte: | 90 mm |
|---|---|
| Materiaal: | nbr+nano |
| Dikte: | 16 MM. |
3mm Dikte paste Flexibel Rubber de Isolatieblad aan van NBR
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Dikte: | 340mm |
30mm Zwart NBR niet Toxi Rubber de Isolatieblad van de Schuimhitte
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 30mm |
Zwarte Hoogte - de Celvlam van dichtheidscolsed - Rubber het Schuimblad van vertragersnbr
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dikte: | Klantgericht |
Hoog - het dichtheid Gesloten Blad van de het Schuimisolatie van Cel100kg/m3 Lichtgewichtpvc NBR Rubber
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoog - Blad van de het Nitril Rubber Thermische Isolatie van pvc NBR van de dichtheidsauto het Onschadelijke
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

