Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ black nbr pvc rubber sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
De hitteisolatie buigt 1200mm NBR Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Hoog - dichtheids Dik Vlot NBR Nitril 1.2m Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
De zachte Techniek Thermische Isolatie 45kg/M3 maakt Rubberblad vuurvast
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot |
| Dikte: | Aangepast |
100kg/M3 maak Hoogte vuurvast - het Blad van het dichtheidsschuimrubber voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | vierkant |
| Dikte: | 340mm |
lichtgewichtvlam - vertragersepdm Schuim 10mm Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Uitgedreven Hittebestendige Gesloten Cel 40mm Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
B1 Brand - het vertrager Gesloten Rubberblad van de Cel Flexibele Thermische Isolatie NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| lengte: | Aangepast |
| Breedte: | ≤1200 mm |
B1 Vlam - Rubber het Bladbroodje van de het Schuim Thermische Isolatie van het vertragersnitril
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
De Isolatie Rubberblad van pvc 45kg/M3 voor Flexibele Techniek
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot |
| Dikte: | Aangepast |
30mm Buis van de Nitril de Rubberisolatie
| Productnaam: | Rubber plastic pijp |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
| Grootte: | Aangepast |

