Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ black nbr pvc rubber sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
Hoge zwarte 30mm - Nitril van het dichtheids het Vuurvaste Rubberblad NBR
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 30mm |
Gesloten de Celnbr Rubberblad van de hitteisolatie Airconditioning
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
De achterisolatie van de het Bladhitte van het Aluminiumfolie100kg/m3 Schuimrubber
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| lengte: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Isolatie van de techniek Waterdichte Hitte 30mm NBR-Nitril Rubberblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Maak 1.2m Elastomeric NBR de Isolatieblad vuurvast van het Nitril Rubberschuim
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
Hoog - kwaliteits Thermische Isolatie 1.4m het Vuurvaste Rubberblad van NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
Zacht pvc-Schuim 100kg M3 1200 Mm Isolatie en het Koude Rubberblad van de Weerstandsplak NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
Hoog - Blad van de het Nitril Rubber Thermische Isolatie van pvc NBR van de dichtheidsauto het Onschadelijke
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

