Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ waterproof nitrile rubber insulation sheet ] bij elkaar passen 78 producten.
1.2M Hoge 30mm - Rubber de Isolatieblad van kwaliteits Waterdicht en Thermisch Nbr
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| lengte: | Aangepast |
Zwarte Hoogte - de Celvlam van dichtheidscolsed - Rubber het Schuimblad van vertragersnbr
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dikte: | Klantgericht |
NBR 45kg/M3 poetste 30mm de Isolatieraad op van het Dikte Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot of opgepoetst/Aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
Kleurrijke Flexibele 30mm Beschermende NBR-de Isolatiebuis van Nitril Rubberwsterproof
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
Hoog - van het de Sponsschuim van het dichtheidsneopreen Broodje van het het Nitril het Rubberblad van pvc NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
De Thermische Isolatieblad van pvc van NBR Rubber voor Bouwmateriaal
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
45kg/M3 opgepoetst Hoog Thermisch Rubber het Schuimblad van de Kwaliteitsisolatie NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
20mm Zwarte Vuurvaste Rubber het Bladaluminiumfolie van de Schuimisolatie
| Materiaal: | Rubber&Aluminumfolie |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Isolatie van de techniek Waterdichte Hitte 30mm NBR-Nitril Rubberblad
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
B1 Vlam - Rubber het Bladbroodje van de het Schuim Thermische Isolatie van het vertragersnitril
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |

