Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ black nbr pvc rubber sheet ] bij elkaar passen 135 producten.
Hoog - de dichtheid NBR Rubber 30mm 45kg/M3 maakt Thermische Isolatieraad waterdicht
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot of opgepoetst/Aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
Gesloten Klasse 1 van het Celnitril Vuurvaste Rubber het Bladaluminiumfolie van de Schuimisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
1m Blad van de Nitril het Rubberisolatie
| Breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
Zacht Schuim 40mm Niet-toxisch Rubber de Isolatiebroodje van pvc NBR voor Luchtleiding
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
B1 maak 40mm Rubberisolatieblad vuurvast
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vlam - vertrager: | B1 |
| Dikte: | 340mm of aangepast |
B1 Brand - het Rubber van het de Isolatiebroodje NBR van het vertragers100kg/m3 Schuim
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | De folie van NBR/PVC rubber+Aluminum |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Hoog - de dichtheid maakt 40mm NBR Rubberisolatiebroodje voor Koelingssysteem vuurvast
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Schuimrubber 3MM van de klassenb1 Gesloten Cel Rubber de Isolatiebroodje van de Schuimhitte
| Materiaal: | NBR/PVC rubber, aluminiumfolie |
|---|---|
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
| Vlam - vertragersrang: | B1 |
Zwarte Brand - vertrager 30mm Rubberisolatiebroodje voor de Bouw
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Lichtgewicht Flexibele Thermische Isolatie 1.2mm Rubber de Isolatiebroodje van NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |

