Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ 9mm thermal insulation pipe ] bij elkaar passen 25 producten.
20mm voor de Rubberisolatie Waterdichte Lage Thermische ConductivityTube van het Airconditioningsnbr Nitril
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
De Hoge - de Vlam van de het Schuimpijp B1 van de dichtheidsisolatie - vertrager van NBR
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
De zwarte Rubberisolatie Tubee van het Kopernitril voor Airconditioning
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
Van de de Isolatiebuis van het aluminiumfolie Rubberschuim Antivriesmiddel 30mm
| Materiaal: | Rubber&Aluminumfolie |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
B1 de Gesloten van het de Airconditionernitril van het Celschuim Buis van de het Schuimisolatie Rubber
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
De gegalvaniseerde 30mm Naadloze Buis van de Nitril Rubberisolatie
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
Het zelfklevende Antivriesmiddel van de de Isolatiebuis van het Aluminiumfolienitril Rubber
| Materiaal: | NBR&Aluminumfolie |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
9mm Dik 60kg/M3 de Pijpnbr Rubber van het Isolatie Rubberschuim
| Materiaal: | het schuim、 van nbr+pvc |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |
30mm Buis van de Nitril de Rubberisolatie
| Productnaam: | Rubber plastic pijp |
|---|---|
| Kleur: | Zwart of Aangepast |
| Grootte: | Aangepast |
Hoog - dichtheid 55kg/M3 6mm Buis van de Nitril de Rubberisolatie voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 55-60kg/m3 |
| Modelnummer: | Pijp |

