Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ 40mm nbr rubber insulation sheet ] bij elkaar passen 37 producten.
Hoge 40mm - Broodje van de kwaliteits het Vuurvaste Rubberisolatie voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Class1 1200mm Thermisch Rubber Waterdicht Isolatiebroodje
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Steekproef: | vrij |
Materiaal van de Slef het Zelfklevende Waterdichte brand-Blokkerend 100kg/M3 Rubberisolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| Dikte: | 340mm |
Zwarte Thermische Hoge Isolatie Koude Weerstand 45kg/M3 - Blad van het dichtheids het Rubberschuim
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal: | Rubber&Foam |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Zwart maak 40mm NBR van het de Sponsschuim van pvc Rubber de Thermische Isolatieraad waterdicht
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
100kg/M3 hoog - Blad van het dichtheids het Vuurvaste Plastic Rubberschuim voor Airconditioning
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant |
| Dikte: | 340mm |
De gesloten Cel 80kg/M3 maakt het Vuurvaste Rubberblad van de Schuimisolatie waterdicht
| Materiaal: | Rubber |
|---|---|
| Lengte: | aangepast |
| Dikte: | 340mm of aangepast |
Zwart Colsed-Rubber het Schuimbroodje van de Cel Zelfklevend 40mm Natuurlijk Isolatie
| Steekproef: | Vrij |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
Hitte & Koude Isolatie 3mm het Flexibele Vuurvaste Rubberblad van pvc NBR
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |

