Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ 40mm nbr rubber insulation sheet ] bij elkaar passen 37 producten.
1200mm Klasse 1 Zacht Vuurvast de Isolatieblad van het Nitril Rubberschuim
| Materiaal: | Nitrilrubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Blauwe, Gele (klantgerichte) etc… |
| Dikte: | 340mm |
Zacht Schuim 40mm Niet-toxisch Rubber de Isolatiebroodje van pvc NBR voor Luchtleiding
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
van de het Schuimisolatie van 100kg/M3 NBR Rubberblad 40mm Dikte
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| breedte: | ≤1200mm |
| Dikte: | 40mm |
Hoog - de Vertraging NBR 40mm van de kwaliteitsvlam Zwarte Rubberbladbroodjes
| Materiaal: | NBR-Rubber |
|---|---|
| Dikte: | 340mm |
| Kleur: | ZWART |
de 40mm Gesloten Raad van de het Schuimisolatie van Cel Waterdichte Schokbestendige Nbr Rubber
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Oppervlakte: | Vlot of opgepoetst/Aangepast |
| Kleur: | Zwart/Aangepast |
Gesloten de Thermische Isolatieraad van het Cel Waterdichte NBR Rubberschuim
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Uitgedreven Hittebestendige Gesloten Cel 40mm Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Hoog - dichtheids Dik Vlot NBR Nitril 1.2m Vuurvast Rubberblad
| breedte: | ≤1200 mm |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
40mm het Schuimraad van de Diktenbr Rubberspons Slip
| Steekproef: | vrij |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |

