Alle producten
-
Blad van de nitril het Rubberisolatie
-
Het Rubberblad van NBR
-
Vuurvast Rubberblad
-
Rubberisolatiebroodje
-
Geluidsisolatieraad
-
Buis van de nitril de Rubberisolatie
-
Het Stootkussen van schuimbarbell
-
De Greep van het schuimrubberhandvat
-
De Mat van de tredmolenvloer
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
de mat van de misstap niet yoga
-
de rubbermat van de gymnastiekvloer
-
de lanceerinrichting van het kleidoel
-
antimoeheids bevindende mat
-
Edward DeandaDank voor uw vriendelijk gastvrijheid. Uw bedrijf is zeer professioneel, zullen wij aardige samenwerking in de nabije toekomst hebben.
Contactpersoon :
Sales
Telefoonnummer :
+8615211040646
zoekwoorden [ 1m fire resistant rubber sheet ] bij elkaar passen 9 producten.
Hoge 1m - blad van de de hitteisolatie van het dichtheidsb1 het Vuurvaste Rubberschuim
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| Lengte: | NBR/PVC rubber |
| Dikte: | 3-40 mm of aangepast |
Het gesloten Rubberblad van de Cel Geluiddichte Zachte Uitgedreven 1.5m Eco Aard NBR
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Gesloten Rubber de Isolatieblad van het Cel Vuurvast Flexibel 1m NBR Nitril
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
Brand die 1.4m Schuim van pvc van de Hitteisolatie het Milieuvriendelijke NBR blokkeert
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Zwart 30mm NBR Vlot Rubberisolatiebroodje voor de Bouw
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Aluminiumfolie Vuurvaste Hoogte - Rubber het Schuimraad van de dichtheids Thermische Isolatie
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
|---|---|
| Vorm: | Stroken, Stuk, Blad, Mat, Broodje |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Zwarte Brand - vertrager 30mm Rubberisolatiebroodje voor de Bouw
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| De waaier van de de diensttemperatuur: | -40℃~105℃ |
Zwarte Hoogte - de Celvlam van dichtheidscolsed - Rubber het Schuimblad van vertragersnbr
| Materiaal: | NBR&Foam |
|---|---|
| Kleur: | zwart |
| Dikte: | Klantgericht |
1.5m Zwarte Zelfklevende Hoogte - de Thermische Isolatiebroodje van het kwaliteits Vuurvast NBR Rubberschuim
| breedte: | 1m/1.2m/1.4m/1.5m |
|---|---|
| Materiaal: | NBR/PVC rubber |
| Dichtheid: | 45100kg/m ³ |
1

